Coraz więcej rozpadających się związków – czy ludzie zapomnieli jak być razem?

Nie da się ukryć iż coraz więcej partnerów rozchodzi się po jeszcze krótszym czasie, niż na przykład dziesięć lat temu. Rozwój technologii bardzo ułatwił nam pewne kwestie, nie mówiąc już o tym, że pogoń za dwudziestym pierwszym wiekiem sprawia iż nasze życia to ciągła gonitwa. Co sprawia, że coraz więcej związków się rozpada?

Coraz więcej rozpadających się związków – czy ludzie zapomnieli jak być razem?

Wystarczy tylko ,,przesunąć w prawo”

W dzisiejszych czasach tak naprawdę wystarczy że zainstalujemy na swoim telefonie aplikację do randkowania, a możemy dosłownie znaleźć innego partnera bądź partnerkę na drugi dzień. Mimo próby odsunięcia się od naszych instynktów, nadal jesteśmy zwierzętami, dlatego nasza rządza, aby spróbować seksu z jak największą ilością osób nadal będą gdzieś w nas siedziały, co jest jednym z decydujących czynników, dlaczego sporo par się rozpada, lecz kolejna kwestia tylko utwierdza nasz pierwszy punkt.

Zmiany społeczne – ,,matka polka” przestała istnieć

Normy społeczne wraz z nadejściem dwudziestego pierwszego wieku bardzo się zmieniły. Jeszcze trzydzieści lat temu, nie do pomyślenia było aby w polskim społeczeństwie małżeństwo mogło wziąć rozwód. W dzisiejszych czasach sprawa wygląda inaczej, ponieważ statystycznie małżeństwo w dzisiejszych czasach trwa jeden do trzech lat, po czym później albo zdradzają siebie nawzajem, albo po prostu się rozstają. Naturalnie statystyka zawsze będzie statystyką, lecz same liczby, które rosną z roku na rok zdają się potwierdzać tą teorię.

Tylko ,,ja, Ja i JA!”

Każdy człowiek chce żeby jego potrzeby były spełniane przez jego partnera, jednakże często takie osoby zapominają o tym, że ich obowiązkiem jest również spełniać oczekiwania tej drugiej połówki, w rezultacie czego po jakimś czasie obie ze stron czują się zwolnione z tego obowiązku, co sprawia że partnerzy zaczynają czuć się w tym związku nieswojo, przez co pojawia się z czasem chęć znalezienia kogoś innego, naturalnie prowadzi prawdopodobnie do zdrady.

Źródło : https://sexfeet.pl/

Tagi

Erotyka

Darmowa erotyka, spis najlepszych darmowych serwisów erotycznych w Polsce. Aktualności o seksie, filmy i zdjęcia dla dorosłych.

Related Articles

Back to top button
Close