Czego unikać podczas flirtu online – poradnik

Filtrowanie przez internet to dziś najpopularniejszy sposób na znalezienie sobie drugiej połówki. W tej grze jednak nie wszystko jest dozwolone. Musisz pamiętać, że mężczyźni i kobiety inaczej reagują na konkretne wiadomości. Są rzeczy, których nie możesz wysłać, jeśli nie jesteś pewien, jak zostaną one odebrane. Dotyczy to szczególnie wiadomości z podtekstem, takich jak zdjęcia erotyczne. Osoba po drugiej stronie Cię nie zna i jedna nieprzemyślana wiadomość może skutkować zablokowaniem Cię przez nią.

Rozpoczęcie rozmowy i przerzucanie jej ciężaru

Kiedy zagadujesz na portalu randkowym, musisz mniej więcej wiedzieć, jak chcesz poprowadzić rozmowę. Pamiętaj, że to na osobie, która pisze pierwsza, leży ciężar podtrzymania jej. Wielu mężczyzn poprzestaje na jednej wiadomości, a następnie przerzuca odpowiedzialność za dalszy jej ciąg na kobietę, pisząc na przykład „no i co mi powiesz?”. Taka wiadomość jednoznacznie wskazuje na to, że sam nie masz niczego do zaoferowania. Jeśli nie zaprezentujesz się dobrze już przy pierwszej okazji, osoba po drugiej stronie nie nabierze zainteresowania.

Czy wypada zaproponować spotkanie?

Nigdy nie proponuj spotkania tego samego dnia, którego po raz pierwszy napisałeś. To spłoszy kobietę, z którą piszesz i zrobi z Ciebie desperata. To zrozumiałe, że wolisz kontakt z twarzą w twarz, ale nie bez powodu dana osoba szuka dla siebie miłości online. Zamiast tego skup się na lepszym poznaniu tej osoby. Propozycja o rozmowę też nie powinna pojawić się zbyt szybko. Postaraj się wytrzymać bez niej około dwa tygodnie, a potem zachęć do kontaktu głosowego, na przykład przez facetime. Dzięki temu dana osoba nabierze do Ciebie zaufania i będzie bardziej skłonna zdecydować się na spotkanie na żywo. 

Nagie zdjęcia – wysyłać, czy nie wysyłać?

Zdjęcia erotyczne to dla wielu par nieodłączny element flirtu, ale obie strony muszą się na to zgodzić. Nigdy nie wysyłaj nikomu swoich nagich zdjęć, jeśli druga osoba wyraźnie nie powiedziała Ci, że tego chce. Wielu mężczyzn błędnie zakłada, że kobiety chcą zobaczyć ich przyrodzenie tak samo mocno, jak oni chcą zobaczyć ich piersi. W rzeczywistości płeć piękna stawia w pierwszej kolejności na budowanie więzi. Zdjęcia erotyczne możecie do siebie wysyłać, kiedy znacie się już dłużej i doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że żadne z was nie poczuje się w ten sposób zgorszone albo zaatakowane.

Czy powinno się flirtować poza portalem randkowym?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna: nie. Tylko na portalu randkowym masz pewność, że osoba po drugiej stronie jest zainteresowana tym samym, co Ty. Pisanie do osób na Facebooku czy Instagramie jest niewłaściwe i stawia osobę po drugiej stronie w bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Jeśli będziesz pisał do obcych kobiet poza portalem randkowym, możesz spodziewać się nie tylko natychmiastowego zablokowania, ale także zgłoszenia. Skup się na tych platformach, na których użytkowniczki czekają na wiadomości od nieznajomych, a potem ewentualnie przenieś znajomość na inne komunikatory.

Tagi

Erotyka

Darmowa erotyka, spis najlepszych darmowych serwisów erotycznych w Polsce. Aktualności o seksie, filmy i zdjęcia dla dorosłych.

Related Articles

Back to top button
Close