Dlaczego nie warto uprawiać seksu na pierwszej randce?

Uprawianie seksu na pierwszej randce może być teoretycznie bardzo przyjemnym sposobem na rozpoczęcie związku – ale z drugiej strony jest to również ogromne go upłycenie już na samym starcie. Dlaczego więc nie warto uprawiać seksu już na pierwszej randce? O tym opowiemy ci już za chwilę!

Dlaczego nie warto uprawiać seksu na pierwszej randce?

Co się dzieje, po pierwszym seksie w waszym ,,związku”?

Jeśli chcesz, aby ten związek trwał przez dłuższy czas, lepiej umówić się na drugą randkę, w końcu seks po pierwszej randce to bardzo zły pomysł. Seks jest ważnym aspektem związku, ale zanim dowiesz się, czy Twoje życie seksualne jest dobre, nadal musisz pomyśleć o poznaniu swojego przyszłego partnera, prawda? W końcu, jeśli okaże się, że nie jesteś prawdziwą grą, ale tak było, byłoby to trochę smutne, prawda? Ponadto jest to ważniejsze niż wcześniejsze wysyłanie sobie zdjęć seksualnych – ponieważ jeśli nie będziesz odpowiednio się zabezpieczać, Twoje dziecko się z tego wydostanie.

Dlatego warto porozmawiać na temat randki numer dwa – może zainteresować inne osoby i pomóc wznowić rozmowę po drugiej randce. Zawsze używaj elokwencji tak bardzo, jak to możliwe. Jeśli jednak nie możemy użyć naszej elokwencji (coś w rodzaju tego jak słowna gra wstępna), spróbuj znaleźć wspólny temat. Przecież każdy z nas się nie nudzi, każdy ma pasję, nawet jeśli jest to niezwykłe, powinniśmy mieć odwagę to pokazać! Na przykład, jeśli jesteście zainteresowani wspólną jazdą na rowerze, pokażcie to w nowatorski sposób! Jeśli zrobisz coś we właściwy sposób, na pewno wzbudzisz jej zainteresowanie.

Jeśli jednak chcesz seksu

W 99% przypadków rozmowa już na początku z kobietą o seksie nie zachęci ją do tego – a wręcz przeciwnie, kobieta pomyśli, że chcesz ją wykorzystać i jedyne czego pragniesz to ostry seks. Zanim cokolwiek się stanie, musisz nauczyć się być elokwentną i w pełni przyciągać kobiety. Nawet jeśli masz okazję, najlepiej nie pieprzyć się na pierwszej randce. Wracając do tematu, po pierwszym spotkaniu masz kilka do kilku sekund, aby powiedzieć coś interesującego lub po prostu powiedzieć „co ona chce usłyszeć”. Pamiętaj, nie denerwuj się i zachowaj spokój, ponieważ jeśli jesteś zdenerwowany – ponieważ kobieta poczuje się i nie będzie już tobą zainteresowana.

Kiedy ktoś postrzega kobietę jako przedmiot lub zabawkę, zwykle nie działa to dobrze. Niestety wielu mężczyzn popełnia ten błąd i tracą możliwość spotkania w życiu dobrych kobiet. W każdym razie nie traktuj jej jak zabawki, nie proś o seks przy pierwszym spotkaniu i dbaj o zdrowie swojego ciała. Możesz się zastanawiać, kiedy warto z nią spać? Cóż, tak naprawdę trzecia lub czwarta randka to dobry wybór, bo wtedy będziesz mniej więcej wiedział co i jak się umawiać.

Pamiętaj o tym, aby się zabezpieczyć

Nieważne tak naprawdę jak potoczą się wasze dalsze losy – to lepiej się zabezpieczyć. Prezerwatywy to twój najlepszy wybór, jeśli chodzi o środki antykoncepcyjne, dlatego pamiętaj o tym, aby starać się przynajmniej uprawiać bezpieczny seks.

Tagi

Erotyka

Darmowa erotyka, spis najlepszych darmowych serwisów erotycznych w Polsce. Aktualności o seksie, filmy i zdjęcia dla dorosłych.

Related Articles

Back to top button
Close