Jakie są powody, dla których najwięcej związków się rozpada?

Każdy wie, że związki to coś wyjątkowego w życiu człowieka, jednakże czasami coś po prostu nie wychodzi i z tego powodu związek może się zakończyć. Dlaczego tak się dzieje? Postaramy się wam nieco przybliżyć niektóre powody, dla którego związki często się rozpadają.

Jakie są powody, dla których najwięcej związków się rozpada?

Brak wspólnej wizji

Wiele osób zapomina o tym, że w związku nie powinny spełniać się tylko nasze marzenia, ale też wizje szczęśliwego życia z nami partnera. Większość osób o nich nie mówi swojemu partnerowi, w obawie, że jego są zupełnie inne.

Jesteśmy tylko ludźmi, nikt nie wyczyta w myślach, czego pragnie druga osoba. Owszem, zdarzają się związki ludzi na tyle podobnych do siebie, by ich pragnienia i drogi do zrealizowania tych marzeń były blisko, to już jednak kwestia szczęścia, a nie wypracowania tego przez obie strony w związku.

Nierealistyczne podejście

Najczęściej jest tak, że ludzie oczekują, że ich partner będzie zawsze myślał o ich potrzebach, oraz dbał o nich, (co ich parter może robić), ale po tym, jak cały ciężar związku spadł na jedną osobę, może się okazać, że nasz partner ma dość, i nie chce już spełniać naszych oczekiwań.

Logicznym tokiem rozumowania, prędzej czy później niespełniane oczekiwania zaczną nas uwierać, ponieważ sama miłość nie wystarczy, choćbyśmy nie wiadomo jak się starali. Najgorszym błędem w wypadku, kiedy mamy nierealistyczne oczekiwania w stosunku do partnera, i nie widzimy tego, że powinniśmy się z nim rozstać, to to – że uciekamy od faktu, że nasza druga połówka być może wcale nią nie jest.

Tagi

Erotyka

Darmowa erotyka, spis najlepszych darmowych serwisów erotycznych w Polsce. Aktualności o seksie, filmy i zdjęcia dla dorosłych.

Related Articles

Back to top button
Close