Najlepsze erotyczne pomysły na prezent świąteczny

Nie da się ukryć, że święta są już tuż tuż, więc czas najwyższy na to, aby rozejrzeć się za odpowiednimi prezentami. Niektórzy jednak nie mają ochoty po raz setny dawać swojej partnerce biżuterii, bądź perfumy, dlatego też warto jest czasem się szarpnąć na jakiś ciekawy prezent erotyczny. Dlatego też zaraz opowiemy wam o najlepszych pomysłach na prezent erotyczny!

Najlepsze erotyczne pomysły na prezent świąteczny

Postaraj się zaimponować swojej partnerce

Potrzebujesz tylko czasu, talentu i kreatywności. Następnie możesz tworzyć rzeczy, które zadowolą twoją partnerką – nawet istnieją specjalne zestawy, które pozwalają ci wytworzyć dokładną replikę twojego penisa, aby sprezentować ją twojej parterce. Jedynymi czynnikami, które naprawdę Cię ograniczają, są Twoja wyobraźnia, czas i to, co chcesz robić. Wybrana przez Ciebie do obdarowania osoba na pewno doceni Twoje starania, pamiętaj tylko, że priorytetem powinien być wygląd, a nie praktyczność, bo dla kobiet najważniejsze jest to, aby to, co dostaną w prezencie, wyglądało jak najpiękniej. Jeśli jednak przy pakowaniu prezentów idziesz na całość (np. 99% mężczyzn), prosimy o wydanie kilku złotych więcej na udekorowanie prezentów w sklepie, w którym kupiłeś prezent. To na pewno sporo pomoże przy odbiorze twojego prezentu

Kulki gejszy

To świetny sposób, aby zapewnić kobietom odpowiednią metodę na ćwiczenie swoich mięśni kegla. Nie wspominając o tym, że jest to produkt sprzedawany jako sprzęt fitness, więc w teorii na pewno nie jest to zabawka erotyczna – ale wszyscy wiedzą, że nadal służy do tego. Nie mówiąc już o tym, że masturbacja po użyciu tych seks zabawek jest o wiele przyjemniejsze, z racji tego że użycie ich powoduje wzmocnienie mięśni dna miednicy, przez co orgazmy są o wiele bardziej przyjemne.

Jak dowiedzieć się, czego pragnie twoja partnerka?

Zanim cokolwiek kupisz, najlepiej najpierw zapytaj swojego partnera. Jednak wcześniej najlepiej jest zrozumieć obecne emocje partnera. W końcu wszyscy wiedzą, że jeśli partner jest w złym nastroju, zmniejszy się jego chęć do zabawy w sypialni, prawda? Oczywiście niektórzy partnerzy lubią pikantne rozmowy albo pikantne pocałunki ale nie jest to zbyt częste, więc upewnij się, że rozpoczynasz grę wstępną, od subtelnego tematu, a gdy rozmowa się rozwija, użyj swojej elokwencji i skończyć z niewinnymi problemami z zabawkami erotycznymi. Oczywiście bardzo przydatna jest też dobra znajomość języka flirtu, więc znacznie łatwiej będzie ją przekonać do zakupu i używania tego urządzenia. Jeśli jednak tego nie zrobisz, najlepiej pocieszyć partnera seksualnego i powoli przekonać go, aby zrobił to, co sobie wyobrażasz. Oczywiście wywieranie presji na drugą osobę może pogorszyć twój związek, więc zalecamy, abyś postarał się robić to sprawnie i subtelnie.

Tagi

Erotyka

Darmowa erotyka, spis najlepszych darmowych serwisów erotycznych w Polsce. Aktualności o seksie, filmy i zdjęcia dla dorosłych.

Related Articles

Back to top button
Close