Najlepsze seks zabawki dla początkujących

Z powodu nudy wywołanej koronawirusem coraz więcej osób używa zabawek erotycznych i produktów pornograficznych, aby uprzyjemnić sobie rozrywkę w łóżku. Ale jaką zabawkę erotyczną wybrać na początek?

Najlepsze seks zabawki dla początkujących

Packi

Klapsy to nie tylko jedna z najpopularniejszych okazji do poprawy życia seksualnego, ale także gra wstępna, ponieważ wiele kobiet deklaruje, że lubi je dostawać od partnera. Dodatkowo możesz obrazić swojego partnera, a klapsy pozwalają na naprawdę ekscytujące przeżycie podczas zabawy (kobiety to uwielbiają!). Dla początkujących najlepszym rozwiązaniem są spławiki. Dzięki ich zastosowaniu łatwo jest kontrolować siłę uderzenia. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników odpowiedni jest bicz wykonany ze skóry.

Opaski

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na opaski, możesz z łatwością zastąpić je zwykłymi szalikami lub innymi materiałami, które mogą całkowicie zakryć oczy. Dzięki temu będziesz mogła zwiększyć zmysł dotyku lub połączyć go z bielizną erotyczną, a stanie się on niesamowitym dodatkiem, który pobudzi Twoje libido i zachęci do działania.

Wibratory

Każdy stymulator wibracji lub masażer to doskonały wybór dla par. Nadają się nie tylko do gry wstępnej, ale także jako uzupełnienie seksu. Najlepszym przykładem jest para wibratorów, które można założyć na pochwę nie tylko w celu pobudzenia partnerki, ale także podczas seksu. Uzyskanie przyjemności i orgazmu niekoniecznie oznacza natychmiastową penetrację, dlatego warto zapoznać się z dostarczonym wibratorem.

Olejki do masażu

Wiele osób o mniejszej ochocie na seks mogą używać olejków eterycznych do masaży erotycznych. Przecież nawet jeśli podarujesz taki prezent erotyczny na urodziny swojego partnera czy Boże Narodzenie, nikt nie będzie wątpił, że wykorzystasz go do zabawy w łóżku. Dlatego jest to zrelaksowany i dyskretny sposób rozrywki.

Korki

Nie da się ukryć, że korki analne zdobywają coraz większą popularność wśród par. Warto jest przede wszystkim zauważyć to, że dobranie odpowiedniego rozmiaru i materiału jest również ważne, ponieważ źle dobrany korek może uszkodzić wnętrzności partnerki, jeśli okaże się zbyt duży. Z tego powodu też warto jest zastanowić się nad materiałem, wykonaniem oraz rozmiarem przed zakupem, niż później żałować, a partnerce sprawiać ból.

Tagi

Erotyka

Darmowa erotyka, spis najlepszych darmowych serwisów erotycznych w Polsce. Aktualności o seksie, filmy i zdjęcia dla dorosłych.

Related Articles

Back to top button
Close